Positive

28 липня 2018 року

its-kind-of-a-funny-story-17034

Слоган: «Іноді думки в твоїй голові не такі вже й божевільні, як ти думаєш».

Кінострічка «Це дуже кумедна історія» (англ. «It’s Kind of a Funny Story») – американська комедійна драма режисерів Анни Боден і Райана Флека, знята за однойменним романом Неда Віззіні.

Сюжет цієї історії такий: 16-річний хлопець Крейг страждає клінічною депресією. Проблеми підліткового віку дуже впливають на юнака. Батьки несерйозно ставляться до його проблеми. Вони більше зайняті своїми справами, хоча і стежать за станом сина. Крейг схвильований через навчання: він боїться провалити іспити в елітну школу, боїться не вступити до університету, залишитися без дівчини,  у майбутньому не знайти престижної роботи і не стати власником розкішного житла. Здавалось би, звичайні страхи та стереотипи урбаністичної пастки життя, але…

imagesУ зв’язку з накопиченими проблемами Крейг вирішує звернутися до лікаря і ділиться з ним своїми переживаннями. У підсумку хлопцю пропонують вирушити в психіатричну клініку. Юнак думає, що йому просто пропишуть ліки і відправлять додому, але лікарі вирішують залишити його в лікарні на 5 днів.

Підліткове відділення клініки для душевнохворих закрите на ремонт, тому Крейга поселяють у відділення для дорослих. Там він знайомиться з Боббі – чоловіком, який незабаром стає його другом і наставником, згодом –  ще з багатьма іншими людьми ,та починає переосмислювати своє життя.

Як на мене, ключовою філософською проблемою цієї кінокартини ще й є питання, що потрібно полюбити своє життя і не боятись ризикувати. Це так прекрасно, коли ти молодий, коли все життя попереду.

960Звісно, слід бути серйозним, думати про важливі моменти життя, але не попри все… незважаючи на те, що ми маємо чітко спланувати своє життя… незважаючи на важливість вибору, не можна втрачати сьогоднішній день… Ми завжди встигнемо бути дорослими і рішучими стосовно подолання щоденних труднощів, але не варто забувати про нюанси…

Щоб зрозуміти, що в тебе є серце, його мають розбити… і не варто шкодувати ні про що… не слід забирати своїх слів назад… ти маєш право безліч разів помилятись перед тим, як знайти свій шлях… Лише тоді можна відчути смак життя, якщо ти сам дозволиш собі жити, якщо полюбиш свою роботу, знайдеш справу життя, відшукаєш своє кохання серед сотні фальшивих сюжетів буденності.

movie-it-s-kind-of-a-funny-story-thumb1Я сама не вірю, що пишу такі банальні речі… але це правда. Не існує великих і загадкових істин. Істина одна: де є любов, там немає пекла. Вибір тільки один – обрати життя, покликання, свою людину… а виправдання – це, мабуть, надлишок страхів та стереотипів.

Життя – це суцільний ризик, необдумані рішення, помилки, вміння залишатись людиною у будь-яких обставинах. Життя не сплануєш, тому залишається тільки дихати на повні груди та слідувати за велінням свого серця. Щоб відчути, що ти насправді живий, треба іноді сипати сіль на рани.

«… Роби як знаєш: поховай,

Свій плач без сліз в її волоссі,

Прошу, чужим не віддавай,

Її на осінь чи на зовсім…» (с)

Приємного перегляду!

Щиро дякую за використану інформацію з сайту “Духовна Велич Львова”

http://velychlviv.com/film-tse-duzhe-kumedna-istoriya-obery-sobi-zhyttya-shhob-zhyty/

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: