Відлік початку. 28 липня 2018

Адже, коли все сталося і мандри вже почали набувати певних обрисисів, я дико злякався… ні, справді! Я побачив, я вельми ясно візуалізував чи навіть відчув: як самітньо я розбиваю свій намет біля тихого й пронизливого своєю магією синього і глибокого озера. Поряд у великих кущах із рудими бамбонами шаруділи якісь дикі, здавалося б, хотіло так вважатися, водоплаваючі тварини. Височені й лапаті смерічки-туї обступили мене неначе якийсь живий і мураловий паркан, нового виміру. Впала комета і мій вогник від сирого багаття ледь-ледь почав жевріти на зненацька злетівшому і пронизливому вітрі, що почав свій вечірній моціон уздовж  сповиваючих безодню людства – справжніх канадійських прерій, де неодноразово мандрував, хіба що у своїх думках, великий Фенімор Купер… Ще не вистачало стрімкої і пронизливої стріли у палаюче мандрівницьке серце, й тут і казці кінець…

Таким чином, я все ж таки вирушаю! Вирушаю велосипедом, із повним комплектом апаратури, яка розійшлася по бокових вело-валізках: Макбук ейр 13, Айфон Икс, Айпед Ейр, Гоу Про 5, 2 Павер банки для зарядки всіх пристроїв-дівайсів. У великий рюкзак, що лягає на багажник, комфортно вліз односпальний новий намет, надувний матрас, спальник, пилка для різання дров, лахи та мешти.

Їду великі відстані від великих до малих міст уздовж всієї Канади та Сполучених Штатів, роблячи велитенське коло, по моїм розрахункам у 30-40 000 км! Авжеж великі відстані долаю потягом, аж потім вистрибую і рушаю ровером. Ровером я обїзджаю запрограмовані на мапі галявини (які мають бути островами, узбережжям, дикими лісами, тощо), шукаю де розбити міні-табір і кидаюсь у вир карколомних пригод, спочатку підзарядивши у цивільному соціумі всі пристрої для відео-аудіо репортажів… А почну все із Алконган парку – то буде початок моїх пригод і там я зряджуся на великі мандри!

2 thoughts on “Відлік початку. 28 липня 2018

Add yours

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: